Leden 2009

Valetýnská anketka :)

31. ledna 2009 v 13:41 | Pethuulee |  LOwe♥♥
Tak prosííím tady hlááásni :)

I love you pict

30. ledna 2009 v 23:39 LOwe♥♥

Mno normalně bych to dala do rubriky s obrazakama :) ..ale tedkon budu dělat vyjimky :)

Obrazek

Od Denýny

30. ledna 2009 v 20:23


Akváááč :)

30. ledna 2009 v 20:18 | Pethuulee |  My life♥
Tak vam pišu članek ze včerejšiiho dookonalýho dne :) ..Tak hned rano v 8:15 sem šla na bus kterej mi jel do Mostu ..když sem tam přijela na zastvavku tak tam na mě už čekala eliša ...s tou sme šly na jinou zastavku kde čekal Lukaš :) ...a už sme vyrazily do Akvače ..mno byli sme tam tři hodny :D.mno byloo to tam užasny :D..samozdřejme že si lukaš vzal jako oblibu pořad me topit atd :D...každou chvily to vypadalo tak že sme šly do vychřivky pak do sauny :D.a pak do toho nestudejnejšiho bazenu tam :D:a pak sme šli zas blbnout :D.mno ste užasny tam :) ...Když sme se vraceli tak už sme měli domluveno že Milan přide do centralu :) ..s tim sme pak šli na šibenik ...tam sme chvily blbli ...a když eliša odešla ..tak nmo too bylo takovyy zajimavejšii :D:D...když byla zima tak sme šli k nemu ...tam sme čučeli na nakej film :D.jako upřime newim co tam pustil :D..Jeho segra me seznamila se všema svejma zviřatkama :D...a Milan jen udivene čučel :D..že se nebojim myšii :D...že jako po jediny ten jeho pes nešteka a že se tuliii atd :D:D..jako sranda :D:D.ale to sou jen detaiily :DD:...mno stee užasnej den noo:)


Menší Love trapasek :)

27. ledna 2009 v 16:08 | Petysek |  LOwe♥♥
Tak tenhle menši trapasek se stal dneska mě :) ..takže začnu :) ...O každou přestavku se schazim s Milanem ...a pak sme spolu na chodbě bo tak někde :) ...když mělo zvonit tak sme šli s kamoškou a Milanem do schodu :) ..on mě tam chytil mno a začali sme se muckat :0* :D...zachvily sem slyšela jak se kamoška tlemi:D.ale neresila sem to pač oni mi to většinou dělaj naschval abych od Milana cukla..takže tentokrat sem si řekla že ne ..že to vydržim :D..ale zachvily slyšim učitele na fyziku :D:D..jak řika nechte si ty předehry na doma :D:D..Takže on tam celou dobu stal na schodech :Da čekal :D..newim na co :D..asik nemohl projit :D:D..a byl docela naštvanej :D:.ale jako když sem ho potom potkala :D.jen se začal tlemit :D.a ja tky :D:..sem musela bejt asik malo červena :)
Mno tak to je konec mojeho menšiiho trapasku :)

Změna :D

26. ledna 2009 v 23:12
MNoo z nakyho Love designu sem se dostala až sem tak co liiibi ?:D
Ješte neni hotovo :) ..ještě musim udělat zahlavi ale to až zejtra :)

Znowa předělavam

26. ledna 2009 v 21:15 | Petysek
Taakže s timhle designem sem spokejana hodně maaloo ..takže ho měnim kdyby naky napady tak do komentů budu raada :-* ...

Lowe rubrika :-*

26. ledna 2009 v 17:26 | Petysek
Dále sem zvyraznila rubriku Love kdo by nepobral :D.ma nejwiits pixelek u sebe
LOwe :D ....Ještě tam nic neni ..ale do 14.2 se na tuhle rubriku zaměřim nejwiits takže do toho Valentyna tu bude sprška zamilovejch blbin :D:D...

TAkk hotovO

26. ledna 2009 v 17:24 | Petysek
Tak new design je hotovej :) ..ještě neni uplně dodělanej ...pač se mi jeste tak na tech 100% nelibi ....takže se bude dodělavat mnooo :) ..
Jinak děkuju za:
3000 navštěv xDxDxD

Připrava new designu :)

26. ledna 2009 v 15:41 | Petysek
Ahoj ..takže jelikož se blíží Valentýn svatek zamilovaných :D..tak tomu přizpusobim i blog :D:D..ne že bych si nak na ten Valentyn potrpěla upřimě ho nesnašim :) ..ale už dlouho se blog nějak nezměnil :) ..takže to nakou změnu chce :) ..takže možna ještě dneska ho změnim :)

Tak stručne z lyžaku :) ..den po dnu :D..

20. ledna 2009 v 21:09 | Petysek |  My life♥
takže sem si pro vas připravila članek z lyžaku :) ..skusim se rozepsat :D..vim že to nikdo nak čist nebude :) ..ale ja se po tu dobu co vam to budu psat nebudu nudit :) ...Takže začnem :)
Takže hned rano kolem 7:45 jsme měli sraz u školy :) ...když sme byli připravení tak sme vyrazily :) ...sedla sem si s Milanem ...a před nama seděla eliška s lukašem ..samozdrejme :D

.zachvily sem je dokonale dokazala nastvat protože sem nemohla bejt chvily s ticha a porad neco kecat :D.ale newadi :D..jen me ignorovali a vi jak to nesnašim když semnou nikdo nemluvi :D.a ja si mluvim sama pro sebe :)Když sme dorazily na misto tedy k naší chatě v Bendřichove kdo newi kam sem jela :) ...hned jsme šli na oběd zase sme si posedali mi 4 tedy ja ,eliška,milan a lukaš :) ..Mno a potom začlo rozdelovani do pokoju ..jenže sme se nak s eliškou dohromady jako na pokoj dat nemohli tak sem sla k aničce a kačce ...ale zachvily pro mě přišla eliška že sehnala pokoj pro dvě tak at tam sem s ni :) ..takže sem šla :) ...když sme se ubytovali tak se šlo na svah :) ..tam sme se rpzdelili do skupin ..ja byla v začatečnikach s Milanem ,Lukašem,Marketou,Lucou ..ale nakonec se lucka s eliškou vyměnila .) ..měli sme si vybrat naky jmeno pro naši skupinu a velitele ...mno všichni chteli aby sme se jmenovali vrahouni podle mě :) .a abych to taky vedla ja :) ..ale to sem předala milanovi a nakonec sme se jmenovali Bobíci :D:D..naštesti prvni den sem nak zvladla :) ..druhej den sme byli taky na sjezdovkach ..to sem si udelala neco s kolenem :) ..ale zachvily sem si řekla že na to kašlu a budu jezdit ikdyž to bolii :) ...třeti den ..to bylo myslim to samy :) ..akorat sme myslim byli i na běžkach ...mno a pak to bylo porad :) ..když sem na lyžich uměla tak sem dostala přezdivku neco jako Dablice svahu bo jak to bylo :) ..pač každej zavod s klukama sem vyhrala :) ...nebrzdim :D..ste nebezpečna jizda :)...a tak to bylo porad :) ..předposledni den sme měli zavody v běžkach ...běhali sme 4,5 km ...vyhrala sem druhy misto :) ..ubehla sem to za 22 minut :) ...Mno a jak to tam bylo jako s milanem ?
...mno jo byli dny kdy sme se navzajem dokonale natrapily a chteli se rozejit ..ale zjistili sme že jeden bez druhy si to nedokažem predstavit :) ..takže užasnej lyžak užasny všechno :) ..oba sme dostali docela dost velkou lekci :) ..takže fajne :) ...ouuu jak ja chci zpatky:)

Regenerace mozku

18. ledna 2009 v 15:00 bLBůStky
Někteří psychologové doporučují při zatížení mozku jednoduché a přitom propracované techniky na uvolnění vnitřního napětí.
Jako vhodný trénink doporučuji vyřešit níže uvedený úkol.
Zkus přesunout V k o pomocí levého tlačítka myši (tahem)
Vyser se na práci a jdi na pivo

Tancují ci panak

17. ledna 2009 v 14:59 | Petysek |  Picty na téma

Chcete vědet kdo ste podle jmena?

16. ledna 2009 v 11:30
Chcete vědět kdo ste podle jmena ??? tak tady klikněte => ♥-__Tady-__♥

Jinak mě vyšlo že sem ..Petra -Pozitronový elektrický trabant na rychlou anihilaci

:D:D

Horoskop jinak :D

15. ledna 2009 v 14:25
Vodnář (20. ledna - 18. února)
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.
Ryby (19. února - 20. března)
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžuji, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.
Beran (21. března - 19. dubna)
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podcenuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.
Býk (20. dubna - 20. května)
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ - většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskášs. Jsi blbý komunista.
Blíženci (21. května - 21. června)
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexual. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...
Rak (22. června - 22. července)
Máš hodně empatie a porozumnění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...
Lev (23. července - 22. srpna)
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii, než skutečný sex.
Panna (23. srpna - 22. září)
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.
Váhy (23. září - 22. října)
Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimilionem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.
Štír (23. října - 21. listopadu)
Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největši špinavec v celém zvířetníku - díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou...
Střelec (22. listopadu - 21. prosince)
Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.
Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)
Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě si bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo duležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Na štěstí je většina Kozorohů impotentní...

Loowe citatky :)

14. ledna 2009 v 12:10 Citátky...
 • Láska je krátká a zapomínání tak dlouhé.
 • Láska je tehdy láskou. neočekáváme-li od druhého žádnou lásku.
 • Láska bez hádek je jako páv bez per.
 • Je mnohem lehčí složit hromadu uhlí, než vyznat lásku.
 • Není milován ten, kdo nemiluje navždy.
 • Láska je jako vítr, nevidíš ji, ale stále ji cítíš.
 • Někdo řekl, že lež lásku zabíjí. A co umpřímnost?
 • Miluješ-li mně, tak musíš milovat i mé vrány na střeše.
 • Jedinná věc, kteránezůstane skryta je láska.
 • Láska a přátelství jsou jako ozvěna. Dají tolik tolik obdrží.
 • Když víte, že nic nejste, začínáte milovat.
 • Proč člověk nemůže milovat toho, koho by milovat měl, proč miluje vždycky toho, koho milovat nesmí.
 • Snad každý člověk dřív pocítil lásku, aby rozuměl dobře přáteství.
 • Myslet lze jen rozumem, ale Chápat lze jen srdcem.
 • Ženské srdce je právě tenkrát choré, když nemá koho milovat.
 • Srdce dobyjuš, jen když hlavu odjetuješ.
 • Srdce vždy kráčí po cestě, z niž nás rozum zrazuje.
 • Láska je zlatým schodištěm, po němž srdce stoupá do nebe.
 • Láska je jako voda. Všude je jí dostatek, ale v lani ji neudržíš.
 • Lidskou lásku na trhu nekoupíš.Láska je slepá, ale vášni je to všechno v podstatě taky všechno fuk.
 • Účinná láska k bližnímu, to není kotrmelec se slečnou na kanapi, ale tomu, kdo zrovna potřebuje, hned pomoct.
 • Láska je jako karavanní tábor, nenajdeš tam nic, co jsi se sebou nepřinesl.
 • Matematicky vzato je polibek to, co dostaneme, když dotek rtů dělíme dvěma.
 • Geometricky vzato je láska pohyb vertikálním směrem v horizontální poloze.
 • Většina lidí se domnívá, ža láska znamená být milován. Opak je pravdou: láska znamená milovat.
 • Malá láska, když není opětovaná, se změní v přátelství; velká v nenávist.
 • Láska je pěnká, ale lidi jsou svině.
 • Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti.
 • Láska na první pohled? To těžko. Na první pohled to může nanejvýš zajiskřit, ale do lásky to má daleko.
 • Láska je subjektivní, neboť to, co milujeme, nejsou skutečné bytosti, nýbrž bytosti, které jsme si sami vytvořili...
 • Láska způsobuje bolest, ale také bolest léčí. Láska prostě bolest je.
 • Ptá se láska přátelství, " přátelství proč jsi, tu když jsem tu i já" ??? A ořátelství odpoví" jsem tu abych utíralo slzy, které ty způsobíš".

Řetezáček :D:D

13. ledna 2009 v 14:46 bLBůStky
Láska
Obrázek “http://media.bigoo.ws/content/image/pixel_image/pixel_image_14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Na koho teď myslíš? na Milana <3
Obrázek “http://media.bigoo.ws/content/image/pixel_image/pixel_image_14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. S kým by jsi teď chtěl/a být? s nim :D
Obrázek “http://media.bigoo.ws/content/image/pixel_image/pixel_image_14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Kdo ti teď nejvíc chybí? Milaan kdo jinej :D
Obrázek “http://media.bigoo.ws/content/image/pixel_image/pixel_image_14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Kde by jsi chtěl/a teď být? mno tedkon sem na lyžaku :D..tak asik radši někde v teple :D
Obrázek “http://media.bigoo.ws/content/image/pixel_image/pixel_image_14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Koho miluješ? haadej:D

Lyžák

12. ledna 2009 v 13:00 | Petysek |  My life♥
Tak asik kdyz tenhle članek čtete tak už touhle dobou sem na lyžaku v Bedřichově..možna už mam přelamany všechny kosti nebo něco podobnyho :D..nebo jak řika tata postavily ji na kopec lyže se jí rozjeli a stale ji hledaj :D takže mě možna uvidite na nově v půl osmy ve zpravach :D:D...jako pohřešovanou :D...Mno stě na lyžích sem ještě v životě nestala tak si asik umite představit jak asik dopadnu :D...na lyžák sem se moc netěšila hlavně proto že na tom neumim ale naopak sem se tam i těšila pač tam bude určo uža sranda :D.a budou tam moe zlata jako Milan ..Lukyn ..Eliška ..atdd :D.....mno tak uvidim až přijedu jestli budu žit :D:D.paa zatim :)

Prosiim pomooc :)

10. ledna 2009 v 14:10 | Petysek
Ahoj přihlasila sem se u mojeho SB ..do souteže SONC(soutěž o nejlepší celebritu) ..přihlasila sem tam moeho oblíbenyho Alexe Avanse :) :D...tak budu rada za hlasky pro něj :) ..v anketě hlasujte pro Alex Evans(Petysek) diky :) ...hlasujte TADY ♥♥

16 :D:D

9. ledna 2009 v 17:27 | Petysek |  My life♥
Aaaaa dneska sem velka holka :D:D ...MOje narozky mely bejt utajeny :) ..ale nevyšlo to :D.popřali mi hlavne moe nejvetší zlata co na mě nezapoměli :D...ale moje tajny narozky vedela cela 1.A ....nekdo i od na z L :D...pak lidi na busaku :D ..vitnamec :D:...a hodne lidi co ani neznam :D..jao jak se to dozvedeli newim :D.a ste nepobiram :D ..ste omuckana ze všech stran :D..mno Miluju wááás zlata moee :D.....jinak od pondělka do přištiho pondelka tu nejsem :) ...sem na lyžaku možna naky članky připravim ale newim TAK SI ME NEMAŽTE Z SB PLS :)